REKLAMA

Zdrowie

Prędzej oślepniesz, niż dostaniesz się do okulisty

Opublikowano 31 stycznia 2020, autor: jb

Kolejki do lekarzy są ogromne! Choć dopiero kończy się styczeń, terminów wizyt u niektórych specjalistów możemy spodziewać się dopiero w drugiej połowie roku. Do reumatologa w Żarach dostaniemy się pod koniec grudnia!

To prawie 11 miesięcy czekania. W Żarach niewiele szybciej, bo w połowie grudnia, można liczyć na wizytę u kardiologa. Jeżeli mamy problemy ze wzrokiem, to lekarz przyjmie nas w połowie listopada.

W Żaganiu najdłużej poczekamy do ortopedy, bo terminy przyjęć są w połowie września. Do alergologa dostaniemy się na przełomie sierpnia i września. Dodatkowo, nadal zawieszona jest działalność poradni endokrynologicznej.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1319

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »