REKLAMA

Aktualności

Podpalił ojca, gdy ten jeszcze żył

Opublikowano 31 stycznia 2020, autor: Piotr Piotrowski

Najpierw zadał mu 20 ciosów młotkiem w głowę, potem oblał prawdopodobnie benzyną. Według śledczych, ojciec jeszcze żył, gdy syn go podpalał.

O sprawie obszernie pisaliśmy w poprzednim numerze, w artykule pt. „Zamordował i spalił ojca”.  W okolicy ul. II Armii WP w Witoszynie jeden z mieszkańców natrafił na częściowo spalone zwłoki mężczyzny (21.01.). Okazało się, że to ciało 47-letniego Marcina K. Śledczy ustalili, że zabił go jego syn, 19-letni Rafał K., zatrzymany jeszcze tego samego dnia.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 275

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »