REKLAMA

Kultura, Oświata

Symobliczne sto dni

Opublikowano 31 stycznia 2020, autor: jb

Czternastu maturzystów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Henrykowa, z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i rodzicami, bawiło się na studniówce w Zajeździe Dworek w Szprotawie (24.01.).

Symboliczne sto dni świętowali uczniowie z łączonych klas technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum architektury krajobrazu, technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, których wychowawczyniami są Magdalena Pawłowska i Grażyna Hałabura.

Poloneza uczniowie przez miesiąc ćwiczyli pod okiem nauczycieli Marioli Sieńko i Leszka Przybylskiego. Fotki z imprezy robili sobie na pamiątkowej ściance. Maturzyści przygotowali skecz o nauczycielach.

– Po strojach, fryzurach i wystroju widzę, że kosztowało was to wiele przygotowań, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Studniówka to jeden z najważniejszych dni w życiu, oddziela życie uczniowskie od dorosłości. Każdy z was marzy o sukcesie na maturze, ale sama wiara nie wystarczy. Trzeba podjąć wysiłek i musicie go przede wszystkim sami od siebie wymagać. Ale dzisiaj bawcie się w spokoju i radości – mówił dyrektor Zbigniew Hałabura.

Napisz komentarz »