REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nowy szef szpitala

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: bj

Nowego szefa ma już 105. Szpital Wojskowy w Żarach. Został nim (20.01.) płk Artur Lipczyński, ordynator oddziału chorób zakaźnych 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Artur Lipczyński jest specjalistą chorób wewnętrznych i zakaźnych. I jeszcze w zeszłym tygodniu szefował oddziałowi chorób zakaźnych wojskowego szpitala w Krakowie.

Pracę w żarskim szpitalu rozpoczął od wspólnej wizyty w towarzystwie Aurelii Ostrowskiej, dyrektorki Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia Ministerstwa Obrony Narodowej. Przy okazji przeprowadzki do Żar i zmiany pracy, zaliczył szybki awans na wyższy stopień.

– Na komendanta szpitala wyznaczono podpułkownika Lipczyńskiego, który z chwilą objęcia obowiązków na stanowisku otrzymuje mianowanie na stopień pułkownika – informuje MON.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 338

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. paluszczak72@wp.pl 23 kwietnia 2020 13:01 - Odpowiedź

    Dziękuję Panu Pułkownikowi Arturowi
    Lipczyńskiemu.

Napisz komentarz »