REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zamordował i spalił ojca

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: Piotr Piotrowski

Makabryczna zbrodnia! 19-latek zabił swojego ojca i podpalił jego zwłoki. Przyznał się do winy. Dlaczego to zrobił?

Spalone zwłoki znalazł Krzysztof Smoczyński, spacerując z psem niedaleko stawu w parku w Witoszynie (gm. Wymiarki), we wtorek rano, 21 stycznia.

– Widok był makabryczny – opowiada mieszkaniec Witoszyna. – Między stawem a polami uprawnymi zauważyłem najpierw wypalone w trawie koło, ze stertą gałęzi. Po środku leżało zwęglone ciało, choć z początku myślałem, że to jakiś manekin. Zwłoki wyglądały nienaturalnie, były dziwnie powyginane. Dopiero gdy podszedłem bliżej, zobaczyłem, że to mężczyzna. Od pasa do głowy ciało było na wpół spalone, w niektórych miejscach wręcz zwęglone. Było widać rany, na zdeformowanej głowie była zamarznięta krew. Według mnie musiał leżeć tam przynajmniej od kilku godzin, a może nawet całą noc. Na zwłokach były resztki spalonego dresu. Jeden but leżał obok ciała. Przy zwłokach leżała pusta duża butelka plastikowa, być może była w niej wcześniej benzyna. No i puszki po piwie. Moim zdaniem, wyglądało to na zaplanowane morderstwo.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 530

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »