Jeszcze bez wygranej

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: hakma

Ostatni mecz przed miesięczną przerwą zagrały podopieczne Tadeusza Płóciennika. W sobotę, 18 stycznia, przegrały ze Spartą Gubin, 14:26.

Początek meczu nie wskazywał, że Sokolanki dadzą sobie wrzucić tyle bramek. Świetnie rozgrywały piłkę i bardzo groźnie atakowały, czym zaskoczyły rywalki. Niestety w miarę upływu czasu spartanki odskoczyły żarankom rzucając praktycznie wszystkie bramki z kontry. Po pierwszej połowie prowadziły 10 golami i taka różnica utrzymała się do końca spotkania.

Wiktoria Gawron-6, Nikola Czeremurzyńska-3 i Maja Szatkowska-2.

-Niestety kontuzja Ani Rurarz trochę nam pokrzyżowała plany, ale dziewczyny świetnie sobie poradziły. Szkoda tylko tych bramek straconych po szybkich atakach-podsumował T. Płóciennik. -W pierwszym tygodniu ferii będziemy trenować codziennie w Prusie, a potem pojedziemy na zgrupowaniu do Goerlitz, zagrać z naszymi przyjaciółmi z Niemiec-poinformował szkoleniowiec. Kolejny mecz Sokół Żary rozegra 29 lutego w Zielonej Górze, a tydzień później zobaczymy piłkarki ręczne w Żarach.