MUKS drugi

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: Tr.

Drugie miejsce zajęli orlicy MUKS Hat-Trick Lubsko na międzynarodowym turnieju iPME CUP.

W turnieju wystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy, do półfinałów, awansowały dwie najlepsze ekipy.

Po rozgrywkach grupowych drużyna z Lubska zmierzyła się z SV Blau-Weiß Wusterwitz. W regulaminowym czasie gry było 2:2. O awansie do finału decydowały rzuty karne i tu lepsi okazali się zawodnicy z Lubska wygrywając 2:1.

W finale orlicy z Hat- Trick Lubsko ulegli minimalnie (2:3) rówieśnikom z Cariny Gubin, ale Tomasz Pietrzyk z lubskiej drużyny z siedmioma bramkami został królem strzelców całego turnieju.

Tabela końcowa przedstawia się następująco: I. MKP Carina Gubin, II. MUKS Hat-Trick Lubsko, III. SV Blau-Weiß Wusterwitz, IV. MKS Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie, V. Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra, VI. MTS Pogoń Świebodzin, VII. JFV FUN Guben, VIII. LKS Bóbr Bobrowice.