REKLAMA

Sport

Trzecioligowcy na hali

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: Tr.

Piłkarze Budowlanych Lubsko grający trzy sezony temu w III lidze rywalizowali w VIII (w czwartek 16.01) kolejce lubskiej halówki.

Kolejkę rozpoczęli juniorzy Budowlanych Lubsko „Małolaty”, którzy bez większych problemów ograli 5:2 dużo starszych rywali z Do3X. Bóbr Bobrowice, prowadzony przez Andrzeja Żyluka gładko 7:2 wygrał z Max Electro. Również siedem bramek zdobyło Forum pokonując Orłów 7:4. Na równym poziomie stał mecz Hooligans i THC Zieloni. Jedni i drudzy zawodnicy pokazali szybką grę, a sporo roboty mieli bramkarze obu drużyn. Ostatecznie lepsi okazali się Hooligans, wygrywając 3:2. W ósmej kolejce pauzowały drużyny United i Łajzy.

W meczu Roboty Ziemne Duczmal z Hart Szkło Tuplice stanęli naprzeciwko siebie koledzy grający w Budowlanych Lubsko w czasach III ligi. W Robotach Marcin Piech i Dawid Walczak, a w Hart Jarosław Owsiany i wszyscy trzej zaliczyli po jednej bramce, jednak z całego pojedynku zwycięsko wyszło Hart Szkło ? wygrywając 6:4 i umacniając się na pozycji lidera rozgrywek.

Napisz komentarz »