REKLAMA

Kultura, Oświata

Trudno będzie się rozstać

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: mk

Maturzyści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach przyznają, że będzie im brakować szkoły. Ale na razie starają się o tym nie myśleć. Koncentrują się na przygotowaniach do egzaminu.

Maturzyści z żarskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych bawili się na studniówce w piątek (17.01) w sali „Piękna Magdalena” w Żarach. Studniówkę miały klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Hotelarskiego, Technikum Fryzjerskiego i Technikum Architektury Krajobrazu.

– Nasi uczniowie sami zorganizowali bal – podkreśla Arleta Śniatecka, dyrektor ZSOiT w Żarach. – W pomoc zaangażowali się rodzice, my, jako szkoła, tylko ich wspieraliśmy. Uczniowie przygotowali także część artystyczną. Zaskoczyli nas bardzo pozytywnie, nie pierwszy raz – dodała.

Uczniowie zaskoczyli nie tylko nauczycieli, ale także rodziców. Wyśpiewali podziękowania i wręczyli kwiaty.

– Byliśmy bardzo zgrani – podkreśla Aleksandra Makowska, maturzystka z ZSOiT w Żarach. – Mogliśmy liczyć na siebie i naszych nauczycieli, najbardziej na wychowawców. Będzie nam bardzo brakować szkoły, siebie i atmosfery – podkreśliła maturzystka.

Napisz komentarz »