REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Będzie odpowiedzialność zbiorowa

Opublikowano 24 stycznia 2020, autor: Piotr Piotrowski

Urzędnicy straszą mieszkańców Żagania karami za źle segregowane śmieci.

Segregacja odpadów komunalnych od 1 stycznia obowiązuje wszystkich żaganian. Urzędnicy rozpoczęli ją od podwyżki stawki za śmieci o 8 zł, do kwoty 25 zł miesięcznie od osoby. Gdy zdezorientowani mieszkańcy z początkiem roku zaczęli dzwonić do „Regionalnej”, żaląc się, że nie dostają worków do selektywnej zbiórki (cztery rodzaje: żółty, niebieski, zielony i brązowy), po naszej interwencji, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania i Robót Drogowych Barbara Baranowska wspólnie z urzędnikami zorganizowała cykl spotkań. W poniedziałek, 20 stycznia, w świetlicy SP nr 5 odpowiadali na pytania mieszkańców Osiedla Łąkowa, Nocznickiego i okolic.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 533

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »