REKLAMA

Sport

Lider pokonany

Opublikowano 17 stycznia 2020, autor: tr

Wysoka porażkę 6:2, w VII kolejce lubskiej halówki, zanotował lider tabeli.(9.01)

W pierwszym pojedynku juniorzy Budowlanych czyli „Małolaty” zmierzyli się z wyjadaczami z Hart Szkło Tuplice. Starsi koledzy nie mieli litości dla młodzieży i „sypnęli” im równy tuzin bramek, sami tracąc tylko dwie, z czego jedną to w zasadzie samobójczy gol bramkarza Tuplic. W zwycięskiej ekipie przypomniał o sobie, były król strzelców ligi amatorskiej Adam Samosionek, który sześć razy zmusił do kapitulacji bramkarza Małolatów.

Kolejny mecz rozegrali seniorzy Budowlanych, czyli ekipa Robót Ziemnych Duczmal. Mecz z THC Zielonymi miał być spacerkiem dla lidera tabeli i ten pomysł zemścił się na boisku. Zieloni, tylko z jednym rezerwowym, „objechali” lidera wygrywając 6:2.

W kolejnych pojedynkach ostre lanie Łajzom sprawiła drużyna z Bobru Bobrowice wygrywając, aż 14:2, a cztery bramki dla zwycięzców zdobył Kamil Dyderski. W pozostałych meczach. Orły uległy 3:4 Max Electro, United zremisowało 4:4 z Hooligans, a Forum pokonało 8:5 Do3X.

Po siedmiu kolejkach liderem jest Hart Szkło Tuplice. Na drugim miejscu jest Bóbr Bobrowice, a na trzecim Roboty Ziemne Duczmal. Wszystkie drużyny mają po 16 punktów, a o kolejności decyduje różnica bramek. Tabele zamykają Łajzy i Do3X z dorobkiem 3 punktów.

Napisz komentarz »