REKLAMA

Aktualności, Kultura, Oświata

Wybrali najlepsze szkoły

Opublikowano 10 stycznia 2020, autor: jb

Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Żar wypadło najlepiej ze szkół w naszym regionie, w ramach corocznego rankingu liceów i techników. Wśród techników za najlepsze z regionie wybrano technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych w Żarach.

Miesięcznik „Perspektywy” ranking liceów i techników opublikował już po raz 22. (w czwartek, 9.01). Żadna z naszych szkół nie osiągnęła takiego wyniku, by pojechać na ogólnopolską galę konkursu w Warszawie.

Do tegorocznego rankingu brano pod uwagę dane 2.085 liceów ogólnokształcących i 1.728 techników, które spełniły kryterium: maturę (w maju 2019 r.) musiało zdawać w nich minimum m 12 maturzystów, a wyniki średnie z języka polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo były nie niższe niż 0,75 średniej krajowej. W rankingu techników kolejnym kryterium były wyniki egzaminu zawodowego.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 2682

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »