REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Prywatę pani uprawia!

Opublikowano 10 stycznia 2020, autor: Piotr Piotrowski

Prywatę w rządzeniu miastem zarzucił pełniącej obowiązki burmistrza Szprotawy Ewie Gancarz radny Jerzy Chmara. Gancarz groziła sądem, Chmara się nie wystraszył.

Radny „wytoczył działa” na sesji budżetowej, 30 grudnia. Zarzucił Gancarz nepotyzm i zwalnianie zaufanych osób aresztowanego burmistrza Mirosława G., przede wszystkim sekretarza gminy.

– W kampanii do parlamentu (w ub. roku E. Gancarz startowała na posła – red.) mówiła pani, że jej planem jest działanie w interesie mieszkańców gminy Szprotawa. Jak mogą pani zaufać, skoro po wyborach samorządowych, w celu utworzenia silnej koalicji, w rozmowach z burmistrzem, pani zaproponowała poparcie radnych z klubu Prawa i Sprawiedliwości w zamian za funkcję prezesa spółki Chrobry dla członka swojej rodziny? Nie sposób się nie zgodzić z opinią członków pani partii: „prywata” – grzmiał Chmara.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 459

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »