REKLAMA

Sport

Starzy kontra młodzi

Opublikowano 10 stycznia 2020, autor: Tr.

Seniorzy Budowlanych, w czwartek 2 stycznia, pokonali swoich młodszych kolegów, w szóstej kolejce lubskiej ligi halowej piłki nożnej.

Pierwsza, w nowym roku kolejka, przyniosła zacięty pojedynek seniorów i juniorów Budowalnych Lubsko. Pierwsi, występujący pod nazwą „Roboty Ziemne Duczmal” liderują w tabeli lubskiej halówki. Drudzy to „Małolaty”, którzy postanowili tanio skóry nie sprzedać i przez chwilę prowadzili ze starszymi kolegami 3:2 i na boisku zrobiło się gorąco i zaczęło procentować doświadczenie starych boiskowych wyjadaczy, z których część grała i w III lidze. Na końcowy wynik 6:3 dla Robót Ziemnych kluczowy wpływ miały cztery bramki Dawida Walczaka, który i z gry i ze stałych elementów nie dał szans bramkarzowi Małolatów.

W pozostałych meczach Bób Bobrowice pokonał 2:1 Holligans, Łajzy wygrały 5:2 z Orłami, Max Electro zwyciężył 4:2 z Do 3X. Wysokie zwycięstwo zanotowała drużyna United pokonując 8:4 THC Zielonych, a remisem 2:2 zakończył się pojedynek Forum z Hart Szkło Tuplice.

W tabeli dalej prowadzą Roboty Ziemne Duczmal, wyprzedzając United i Hart Szkło Tuplice.

Napisz komentarz »