REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Krzywotulski najgorszy

Opublikowano 03 stycznia 2020, autor: Norbert Królik

Praca Romana Krzywotulskiego, dyrektora ŻDK w Żarach, została najgorzej oceniona przez burmistrza Żar spośród wszystkich dyrektorów instytucji kultury. Tym samym na konto dyrektora wpłynęła najniższa nagroda roczna. Tylko 2 tys. zł. Inni dostali więcej.

W przyszłym roku Romanowi Krzywotulskiemu kończy się kadencja dyrektora ŻDK. Czy to, że jego praca jest najgorzej oceniana spośród wszystkich dyrektorów instytucji kultury w mieście, oznacza, że nie będzie dłużej dyrektorem? ŻDK ma budżet roczny przekraczający 2 mln zł, a nagroda jest wynikiem jego realizacji.

– Nagrody roczne są przyznawane dyrektorom jako ocena ich pracy i wykonania przez nich budżetu. Jeżeli ktoś dostaje wyższą, to oznacza, że z zadania wywiązał się lepiej, a jeżeli niższą to znaczy, że w naszej ocenie zrobił to gorzej – tłumaczy Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz Żar odpowiedzialny za kulturę i oświatę. O. Napiórkowski nie chce jednak komentować, dlaczego R. Krzywotulskiemu przyznano najniższą nagrodę.

– To nasza subiektywna ocena i nie będę tego komentował – dodaje wiceburmistrz.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 289

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. exmieszkaniec 10 stycznia 2020 11:03 - Odpowiedź

    Przepraszam ale czy nagrody nie powinny byc za robienie czegos ponad to co sie wymaga ? Czy ktorys z nagrodzonych dyrektorów ( a tym bardzien ten) robił cos ponad to za co ma pensje ?

Napisz komentarz »