REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Czy pedofil wyjdzie na wolność?

Opublikowano 03 stycznia 2020, autor: bj

Marcin M. jest oskarżony o seksualne wykorzystywanie dzieci i nastolatek, o sprzedawanie ich innym mężczyznom, nagrywanie porno filmów i handel nimi w internecie. Teraz czeka na decyzję, czy pozostanie w areszcie. Proces odbywać się będzie w Sądzie Okręgowym, ale o dalszym pobycie mężczyzny za kratkami zdecyduje Sąd Apelacyjny w Poznaniu. Bo w czwartek, 9.01., upłyną 2 lata, odkąd tam trafił.

O tym, co ma na sumieniu Marcin M., opowiada matka jednej z dziewcząt, którą sutener sprzedawał.

Do wynajmowanego przez Marcina M. mieszkania przy ul. Górnośląskiej w Żarach trafiały  młode i bardzo młode dziewczęta. Czasem było ich nawet kilkanaście. Jednocześnie. Najmłodsza miała 13 lat. Wszystkie były wykorzystywane seksualnie. Marcin M. sam z nimi współżył, sprzedawał klientom, nagrywał filmiki, które wrzucał w sieć.

Sprawę Marcina M. gazeta „Regionalna” ujawniła tuż po jego zatrzymaniu przez śledczych, w styczniu 2018 r. Wówczas pisaliśmy o odrażającej seksaferze.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 907

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

 

Napisz komentarz »