REKLAMA

Bez kategorii

Świat szuka bohatera w Żaganiu

Opublikowano 06 grudnia 2019, autor: jb, pp

Kim jest bohater z Londynu, który walczył z terrorystą podczas zamachu? Wszystkie tropy prowadzą do Żagania. Polscy i brytyjscy dziennikarze próbują odnaleźć Łukasza K.

To Łukasz K. (38 l.) pierwszy stawił czoła terroryście, który urządził krwawą rzeź w budynku Fishmongers Hall w Londynie. W ubiegły piątek, 29.11., uzbrojony terrorysta Usman Khan zaatakował ludzi nożem. Dźgał każdego, kto był w jego zasięgu. Miał na sobie pas, który wyglądał, jakby były do niego przytwierdzone ładunki wybuchowe. Zdążył ranić śmiertelnie dwie osoby, zanim do akcji wkroczył Łukasz K.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 439

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »