REKLAMA

Sport

Forum na czele

Opublikowano 06 grudnia 2019, autor: tr

Drużyna Forum prowadzi po dwóch kolejkach Lubskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Drugą kolejkę rozegrano w czwartek, 28 listopada.

W pierwszym pojedynku „Małolaty” pokonały „Łajzy” 6:2. Jeszcze wyżej bo 8:2 „Bobrowice” wygrały z „Do 3X”, a w zwycięskiej drużynie hattricka zaliczył, znany z występów, w Kado Gorzyn Kamil Dyderski. W trzecim pojedynku „United” 6:2 wygrało z zespołem „Hart Szkło Tuplice”. W zwycięskiej drużynie po dwie bramki zdobyli Karol Łyczko i Patryk Poprawski. Ten ostatni popisał się ciekawą akcją, gdy stojąc na bramce, najpierw obronił strzał rywali, by po chwili, wyrzucić piłkę sobie pod nogi, przedryblować całe boisko i pewnym strzałem pokonać golkipera Hart Szkła.

THC Zieloni 7:2 wygrali z Orłami. W zwycięskiej drużynie, aż cztery trafienia zaliczył Sebastian Szymański. Kolejne zwycięstwo zaliczyła ekipa „Forum”, która pokonała 5:2 „Max Electro”. W ostatnim meczu kolejki „Roboty ziemne Duczmal” wygrało 4:0 z „Holligans”, a na listę strzelców ponownie wpisał się Marcin Piech, z dwoma trafieniami.

Po dwóch kolejkach w lidze prowadzi „Forum” z 6 punktami i 16 zdobytymi bramkami. Oczko niżej są „THC Zieloni”, z takim samym dorobkiem punktowym, ale z 15 zdobytymi bramkami. Trzecie miejsca zajmują „Roboty Ziemne Duczmal” z 4 punktami i 6 bramkami.

Tabelę zamykają Łajzy z 2 punktami.

Napisz komentarz »