REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zakończyli sezon

Opublikowano 06 grudnia 2019, autor: nk

Młodzi wędkarze ze szkółki przy kole PZW nr 8 Raja w Żarach podsumowali sezon 2019. Wszyscy otrzymali pamiątkowe odznaki i drobne upominki.

Dziewiętnastu młodych wędkarzy uczestniczyło w zakończeniu sezonu 2019, które odbyło się w poniedziałek (25.11) w Ratuszu.

W zakończonym sezonie dzieci osiągnęły wiele sukcesów na szczeblu miejskim, okręgowym i międzywojewódzkim. Uczestniczyły również w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich.

Młodzi adepci wędkarstwa zostali wyróżnieni odznakami i drobnymi upominkami.

Odznaki otrzymali: Pola Wojtowicz, Ignacy Bajko, Milena Kubat, Martyna Wroniszewska, Zuzanna Bajko, Aleksandra Królik, Filip Wroniszewski, Filip Semków, Katarzyna Czeremurzyńska, Szymon Wojtowicz, Jędrzej Kominek, Martyna Stolka, Julia Kominek, Paweł Urban, Maja Kominek, Antonina Syguła, Szymon Kubat, Piotr Królik i Aleksander Manaj.

Jeszcze w grudniu tego roku dzieci ze szkółki rozpoczną przygotowania do nowego sezonu wędkarskiego, bo w połowie stycznia odbędą się w Lubsku okręgowe eliminacje do Halowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich. Sześciu najlepszych zawodników eliminacji będzie reprezentowało Okręg w Zielonej Górze na imprezie ogólnopolskiej.

Napisz komentarz »