REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 22 listopada 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Specjalista ds. kadr i płac oraz główny księgowy znajdą pracę w Biurze Rachunkowym Michaela Thieme w Żarach. Pracownika gospodarczego do pracy na terenie Żar rekrutuje spółka „Clar System” z Poznania. Łącznie piętnastu operatorów wtryskarki do pracy na terenie Żar rekrutuje agencja „Service Jobs” z Żar. Młodszy asystent m.in. do prowadzenia kontroli potrzebny jest do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żarach. Spedytor do działu przewozów krajowych znajdzie pracę w PKS w Żarach, druga osoba potrzebna jest do działu przewozów międzynarodowych. Osoba do pracy na zastępstwo potrzebna jest na stanowisko ds. obsługi korespondencji w żarskim oddziale ZUS.

W szkole i w sklepie

Dwóch sprzedawców znajdzie pracę w sklepie „Ada” w Żaganiu. Pół etatu dla nauczyciela przedmiotu „reklama i promocja” ma  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu. Sprzedawca w dziale mięsnym potrzebny jest do sklepu „Delikatesy Centrum” przy ul. Rynek w Żaganiu.

Pielęgniarka o pracę może pytać w Domu Pomocy Społecznej w Lubsku. Szwaczki mogą zatrudnić firmy „W&W” i „Borpol2” w Lubsku.

Nauczyciel o pracę może pytać w Szkole Podstawowej w Tomaszowie. Pracownika socjalnego oraz asystenta rodziny może zatrudnić Ośrodek Pomocy Społecznej w Wymiarkach.

Napisz komentarz »