REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 15 listopada 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pięciu operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych znajdzie pracę w spółce „Kobra” w Żarach. Opiekun mieszkań chronionych potrzebny jest do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarach. Kierowcę z prawem jazdy kategorii B. zatrudni Zakład Pogrzebowy „Arka” z Żar. Kierowcy samochodów powyżej 3,5 tony mogą pytać o pracę w dziale przewozów specjalistycznych żarskiego PKS, do firmy potrzebny jest także portier, dozorca. Pięciu szlifierzy kamienia może zatrudnić żarska spółka „Kemizo”. Rekrutację dla siedmiu salowych do pracy w Żarach prowadzi spółka „Optima Care” z Wrocławia.

Psycholog i nauczyciel

Godziny pracy dla nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa są w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania. Psycholog, konsultant dowódcy, potrzebny jest w żagańskim 11. Batalionie Dowodzenia do prowadzenia profilaktyki psychologicznej. Monter okien potrzebny jest do Przedsiębiorstwa „Kard” z Żagania. Dwóch strażaków zawodowych może zatrudnić powiatowa komenda w Żaganiu.

Introligator i magazynier znajdą pracę w firmie „Dem Druk” z Lubska. Piekarz potrzebny jest do PSS „Społem” w Lubsku. Nauczyciel wychowania przedszkolnego znajdzie pracę w Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Szprotawie. Godziny pracy dla nauczyciela języka angielskiego ma Przedszkole nr 3 w Lubsku.

Napisz komentarz »