Walczą jak mogą

Opublikowano 08 listopada 2019, autor: hakma

Okupująca ostatnie miejsce w tabeli klasy okręgowej Sparta Grabik, podejmowała na własnym boisku w niedzielę, 3.listopada, zawsze nieobliczalnego Piasta Czerwieńsk.

Podopieczni Piotra Kusia w bardzo okrojonym składzie podeszli do tego meczu bardzo ambitnie, ale wszystkie atuty miał ich rywal, który strzelił Sparcie w 5 minut dwie bramki. Najpierw w 30. minucie zrobił to Mateusz Gostyński, a potem wynik meczu na 2:0 ustalił Marcel Janicki. Mimo naporu przyjezdnych gospodarzom udało się utrzymać wynik do końca spotkania. Przed Spartanami ostatni mecz w rundzie z Unią Kunice, który zadecyduje, która z drużyn zajmie po jesieni ostatnie miejsce w tabeli.

-Znów tracimy bramki po indywidualnych błędach. Przeciwnik prowadzi grę, ale to akurat nie powinno dziwić. Są momenty lepszej gry, które napawają optymizmem. Lecz przez większość meczu nie potrafimy wymienić 3-4 podań. Czeka nas dużo pracy zimą, potrzebne są wzmocnienia i zaangażowanie nas wszystkich do tego, by nasza Sparta pokazała jeszcze swoją mocną stronę-podsumował trener grabiczan, Piotr Kuś.