Bobry pokonały Błękitnych

Opublikowano 08 listopada 2019, autor: tr

Błękitni Zabłocie, w sobotnim (02.11) meczu piłkarskiej A klasy, ulegli Bobrom Bobrowice 1:3.

Zasilona piłkarzami z Górzyna, drużyna gości od początku dominowała na boisku. W 20. minucie Robert Nycek wyprowadził Bóbr na prowadzenie. W drugiej połowie Błękitni próbowali obrobić straty. Najbliżej był Tomasz Jaszczyszyn, który precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka bita obok muru trafiła w słupek i tylko to uratowało gości przed utratą bramki.

Piłkarze Błękitnych dalej naciskali. W 77. minucie, w polu karnym piłkarzy z Bobrowic faulowany był Tomasz Zapotoczny. Piłkę „na wapnie” ustawił Tomasz Jaszczyszyn i po chwili było 1:1.

Radość gospodarzy trwała bardzo krótko. Dwie minuty później Karol Mazurek dokładnie dograł do Olafa Kołoty, a ten z kilku metrów nie dał szans bramkarzowi Błękitnych.

W doliczonym czasie gry wynik meczu na 3:1 ustalił Filip Misiejczuk, który z pola bramkowego mocno uderzył pod poprzeczkę i brakarzowi gospodarzy pozostało tylko wyjmować futbolówkę z siatki.

– Coś się u nas zatrzymało. Mało graliśmy piłką i efekty widać ? krótko skomentował porażkę kierownik drużyny Błękitnych Artur Januszewski.