REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Odebrała sobie życie

Opublikowano 31 października 2019, autor: mk

Magdalena Marciniak (?48 l.) pochodziła z Lipinek Łużyckich, mieszkała w Żarach na ul. Ludowej. W niedzielę (27.10) odebrała sobie życie.

Była kochającą matką. Zawsze dbała o swojego jedynego syna – Juliusza (29 l.).

Magdalena odebrała sobie życie w niedzielę, powiesiła się na prześcieradle. Przez ostatnie miesiące była przygnębiona, nie radziła sobie z problemami.

– Mamie było ciężko. Odwiedzałem ją w Żarach, próbowałem działać. Jednak nie chciała ode mnie pomocy – wspomina Juliusz Marciniak, syn. – Zmagała się z wieloma problemami. To ją przytłoczyło. Jednak ja zawsze mogłem na nią liczyć. Zawsze ją kochałem. Nie spodziewałem się, że odbierze sobie życie – dodaje przygnębiony.

Kochała

Magdalena kochała zwierzęta. Czasem miała dla nich więcej serca niż dla siebie. Najbardziej lubiła psy. Była to sympatia z wzajemnością. Zwierzęta do niej lgnęły. Raziło ją, gdy działa się im krzywda.

– Mama była bardzo dobrym człowiekiem – mówi J. Marciniak 

Magdalena przez ostatnie lata prowadziła własną firmę, wynajmowała pokoje dla pracowników w Żarach przy ulicy Ludowej. Niedługo, 2 grudnia, obchodziłaby swoje 49 urodziny. Jej pogrzeb odbędzie się w sobotę (2.11) na cmentarzu komunalnym w Żarach.

Wszczęli postępowanie

Prokuratora przyjrzy się sprawie samobójstwa M. Marciniak.

– Ciało zostało znalezione przez partnera w niedzielę – mówi Robert Brzeziński, szef Prokuratury Rejonowej w Żarach. – Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie ewentualnego nakłaniania do samobójstwa. Sekcja zwłok odbyła się w środę, 30.10. – mówi prokurator

Napisz komentarz »