REKLAMA

Wasze sprawy

Ja i mój pupil

Opublikowano 31 października 2019, autor: mk

Trzydzieści osób i ich zwierzaków rywalizowało w konkursie gazety „Regionalnej” – „Ja i mój pupil”. Najwięcej, bo 156 głosów, zdobył kocur Dolar. Drugie miejsce zajął królik Kicuś ze 110 głosami. Trzecie miejsce na podium należało do papużki kakadu – Kajtek.

Dolar, pupil całej rodziny

Zdjęcie kota Dolara, rodzinnej żywej maskotki, na konkurs „Regionalnej” przesłała Małgorzata Mrożek z Olbrachtowa. Dolar otrzymał 156 głosów. Nagrodą za zajęcie 1 miejsca jest bon o wartości 600 zł do wykorzystania w sklepie zoologicznym „Raja” w Żarach.

– Mamy kotka, psa i papużki – mówiM. Mrożek. – Jest dla kogo kupować, więc bon się przyda.

Pani Małgorzata wygrała też konkurs dla osoby, która wysłała najwięcej SMS-ów. W nagrodę otrzymała bon o wartości 800 zł do salonu rowerowego Giant w Żarach.

– Starsze dzieci już mają rowery. Mamy siodełko do wożenia najmłodszego, a ja nie mam roweru, więc chyba bon zostanie przeznaczony dla mnie – zdradza M. Mrożek.

Kicuś

Za zajęcie drugiego miejsca w konkursie nagrodą był bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie „Raja”. Otrzymała go Dorota Sobieraj z Żar za zdjęcie królika Kicusia. Otrzymało 110 głosów.

– Króliczkowi za bon kupię nowe poidełko, karmę, wapno – wylicza Hubert Sobieraj, właściciel królika. – Może też transporter, żeby mógł jeździć z nami na działkę – dodaje chłopiec.

Kajtek

Trzecie miejsce w konkursie zajął kakadu, papużka imieniem Kajtek. Ptaszek otrzymał 79 głosów. Ewelina Korytko z Witoszyna, która przysłała zdjęcie swojego pupila, otrzymuje w nagrodę bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie zoologicznym w Żaganiu.

– Bardzo kochamy zwierzęta – mówi E. Korytko. – Kupimy coś i dla naszych psów, i dla papużek.

Napisz komentarz »