REKLAMA

Kultura, Oświata

Lord dostanie Fryderyka?

Opublikowano 31 października 2019, autor: mk

Sebastian Jarmolski (47 l.) produkuje i nagrywa muzykę. Za swój ostatni przebój „It`s all abaut”ma szansę otrzymać najbardziej prestiżową nagrodę w branży muzycznej.

Sebastian Jarmolski z Żar, szerzej znany jako DJ Lord, został zgłoszony do prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyki. I to w dwóch kategoriach! Za najlepszą piosenkę roku i za najlepszy teledysk. Piosenkę nagrał wspólnie z DJ Eight, zaś swojego głosu użyczyła piosenkarka Mayah Marie.

– W tym roku zmieniły się warunki nominacji – mówi Sebastian. – Piosenkę do Fryderyków zgłosiła wytwórnia Cherry Pepper Music. Wybraliśmy taką, która zdążyła się osłuchać. „It`s all abaut” zadebiutowało w kwietniu, więc jest już szerzej znana publiczności – mówi artysta pochodzący z Żar

Do 19 listopada wciąż można zgłaszać kandydatów do konkursu. Po tym terminie kapituła rozstrzygnie, kto otrzyma nominację a potem samą statuetkę, która jest najważniejszą nagrodą w polskiej branży muzycznej.

– Nie liczę na spektakularny sukces w konkursie, ale miło jest brać w tym udział. To bardzo prestiżowy konkurs – mówi muzyk

Futro z Misia

S. Jarmolskiego już w grudniu będzie można zobaczyć na ekranach kin w najnowszym filmie Michała Milowicza, do którego scenariusz napisał Olaf Lubaszenko. Film, utrzymany w klimacie komedii gangsterskiej, do kin wchodzi 25 grudnia. Jak nieoficjalnie dowiedziała się gazeta „Regionalna”, w styczniu odbędzie się żarska premiera filmu z udziałem naszej gwiazdy S. Jarmolskiego. Oprócz niego w Żarach mogą pojawić się też inne gwiazdy kina, takie jak Michał Milowicz.

Napisz komentarz »