REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 25 października 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoba do pracy jako pomoc nauczyciela potrzebna jest w Specjalnym Ośrodku dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach. Pomocnik znajdzie pracę w firmie „Brukarz” z Żar. Osob e do sprzątania może zatrudnić Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach.

Windykator znajdzie pracę w firmie „Dan – Pol” z Żagania. Monter okien potrzebny jest do Przedsiębiorstwa „Kard” z Żagania. Godziny pracy dla nauczyciela języka angielskiego są w żagańskim Przedszkolu nr 6. Kierowca samochodu z prawem jazdy kategorii C+E o pracę może pytać w Przedsiębiorstwie „Zaborski” z Żagania.

 

Do szycia i jazdy

Szwaczki może zatrudnić firma „W&W” w Lubsku. Pięć szwaczek może także zatrudnić firma „Borpol 2” z Lubska.  Inspektora ds. technicznych poszukują Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja.

Ofertę pracy dla kierowcy samochodu ciężarowego, ale także dla operatora koparki, ma firma usługowa Andrzeja Augustyńskiego z Małomic. Nauczyciel bibliotekarz potrzebny jest na dwie godziny pracy w tygodniu w Szkole Podstawowej w Lubanicach. Czterech kasjerów, sprzedawców znajdzie pracę w sklepie sieci „Dino” w Grabiku. Szlifierz szkła płaskiego znajdzie pracę w „Hart – Szkło” w Tuplicach.

Napisz komentarz »