REKLAMA

Sport

Jubileusz Magdy

Opublikowano 18 października 2019, autor: hakma

Prawdziwe babie lato towarzyszyło uczestnikom 315. Parkrunu po Zielonym Lesie. W sobotni poranek 12 października pogoda dostroiła się do biegaczy, którzy świętowali 50-te urodziny swojej szefowej Magdy Gontarz.

 To nie była jedyna okazja do fetowania. Był to także 200. parkrun wolonatriuszki, która jest z nim prawie od samego początku.

– Jak ta ścieżka na torcie tak wygląda moje życie, ciągle gdzieś podążam. Okrągłe urodziny to czas na refleksję, podsumowanie i przemyślenia. Wiem, że te 200 wolontariatów to masę sobót, poranków w różnych kolorach pór roku, ale to także masa fajnych ludzi poznanych w tym czasie, przyjaźnie, wymiana doświadczeń itp. Wiem, też, że nie chciałabym nic zmieniać w moim życiu i życzę sobie, żeby dalej moc spełniać się jako wolontariusz w wielu inicjatywach i czuć się potrzebną dla ludzi- stwierdziła jubilatka.

Jubileusz dwusetnego biegu obchodził także Jerzy Warszawski. Były dwa torty i mnóstwo wzruszających życzeń i uścisków. Gwoli dziennikarskiego obowiązku dodam, że bieg wygrał po raz kolejny Mariusz Ficygowski.

Napisz komentarz »