Remis z liderem

Opublikowano 18 października 2019, autor: tr

Żeńska drużyna Budowlanych Lubsko, w sobotę 12 października, zremisowała z liderem III ligi MUKS Kostrzyn nad Odrą.

Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli drużyna z Lubska, w pierwszej połowie meczu, pierwszą połowę grała pod własną bramką, odpierając ataki gości.

Po zmianie stron, zmienił się także obraz gry i gospodynie zaczęły naciskać.W 60. minucie, po ładnej akcji prawą stroną,celnym uderzeniem w długi róg, popisała się Laura Kostka, wyprowadzając Budowlanych na prowadzenie. Niestety dwie minuty później gospodarze popełnili błąd w obronie i Patrycja Ostapowicz zamiast wybić piłkę z pola bramkowego, skierowała futbolówkę do własnej bramki.

Do końcowego gwizdka arbitra wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 1:1.

Taki wynik ucieszył trenera Budowlanych. – Dziewczyny, w końcu,zagrały swoją grę i widać tego efekty. Szkoda pechowej bramki samobójczej, ale remis z liderem na pewno cieszy i buduje zespół – podsumował Damian Dworczak.