REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 11 października 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pracę nawet dla piętnastu salowych ma 105. Szpital Wojskowy w Żarach, rekrutację prowadzi spółka „SSBC Service” w Kórnika. Montera konstrukcji stalowych i rurociągów oraz spawacza do pracy w Żarach poszukuje firma „Gotech” z Gorzowa Wlkp. Sprzątaczki do pracy w Żarach i Lubsku poszukuje firma „Mila” z Zielonej Góry. Stylistka rzęs i paznokci znajdzie pracę w salonie „Belleza” w Żarach.

Fizjoterapeuta na zastępstwo potrzebny jest do pracy w Szkole Podstawowej nr 5 w Żaganiu. Ofertę pracy dla dwóch strażaków z prawem jazdy kategorii C i E ma Powiatowa Komenda PSP w Żaganiu.

 

W biurze i na produkcji

Obuwników może zatrudnić firma „W&W” z Lubska. Sprzedawca o pracę może pytać na stacji paliw „Dan-Pol” w Szprotawie i Żaganiu. Dwóch magazynierów, kierowców przy sprzedaży wyrobów tytoniowych w Jasieniu zatrudni spółka „Dowhan”. Pracownik biurowy i do obsługi strony internetowej potrzebny jest do firmy „DG Meble” w Jasieniu. Magazyniera może zatrudnić spółka „Consalnet” w Wiechlicach. Trzech kierowców samochodów dostawczych znajdzie pracę w firmie „ABM Creator” z Lubanic. Osoba do obsługi maszyn włókienniczych potrzebna jest do Przedsiębiorstwa „Wełna” w Tomaszowie. Osoba do płac, księgowości oraz pielęgniarka znajdą pracę w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach.

Napisz komentarz »