REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zamordował i podpalił

Opublikowano 11 października 2019, autor: tr

26-letnia Patrycja została brutalnie zadźgana nożem. Jej ciało znaleziono w płonącym mieszkaniu. Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał jej mąż.

Pożar na ul. Krakowskie Przedmieście w Lubsku wybuchł o godz. 14.00, w poniedziałek (7.10). Płomienie nad oknem kuchennym Patrycji zauważył listonosz. Zaalarmował straż. W kamienicy mieszkało 5 rodzin.

Drzwi do Patrycji

– Mieszkałem tu od urodzenia, na samej górze, z rodzeństwem i rodzicami. Jak się zaczęło, byłem obok, u dziadka – opowiada Tomasz Antonowicz (25 l.), sąsiad. – Dostałem telefon, że pali się mój dom. Pobiegłem do mieszkania. Płomienie już wydobywały się ze strychu na klatkę schodową. Zabrałem parę rzeczy z mieszkania i z policjantami próbowaliśmy otworzyć drzwi do Patrycji, ale były zamknięte. Czuć było, że są ciepłe.

Poradzili sobie dopiero strażacy.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 797

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Pomoc dla pogorzelców i dzieci, które straciły matkę, organizuje sołectwo Lutol. Można też wpłacać pieniądze na konto 25 1140 1850 0000 2096 6400 1029, z dopiskiem: Dla pogorzelców z Lubska.
Napisz komentarz »