REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Będzie kryzys na rynku złomu? Ceny na to wskazują!

Opublikowano 04 października 2019, autor: mk

Druga połowa 2019 r. zapowiada się nie najlepiej dla polskiego rynku złomu. Przedstawiciele firm handlujących surowcem mówią wręcz o widmie kryzysu, jakie zawisło nad całą branżą. W Żarach surowym wymaganiom rynku zawsze sprosta firma CENTRO-METAL na ulicy Wapiennej 3.

Nagły kryzys dopadł polski rynek złomu, po trwającym 1,5 roku prosperity. Ma na to wpływ spadek cen złomu na światowych rynkach oraz malejąca od kilku miesięcy sprzedaż wyrobów stalowych. Sytuacji nie polepszają także decyzje dużych koncernów, które stopniowo ograniczają produkcję stali w Polsce. W Żarach surowym wymaganiom rynku sprostała firma CENTRO-METAL na ulicy Wapiennej 3.

Buduj z CENTRO-METAL

Korzystne ceny, doskonałe wyczucie rynku, dobra jakość i miła obsługa to wizytówka firmy. Kryzys na światowych i polskich rynkach, nie dotyka firmy dzięki szerokiemu wachlarzowi asortymentów i usług.

– Jako jedna z niewielu firm zajmujemy się wyrobem gotowych zbrojeń. Należy zaznaczyć, że można u nas zamówić zbrojenie według projektu – mówi Bożena Wierzbicka, właścicielka firmy CENTRO-METAL w Żarach. – Wyrabiamy strzemiona budowlane i gniemy pręty, aż do średnicy fi 42. 

Ogrodzenia

Do ogrodzenia firma oferuje siatki tradycyjne i panele wraz z słupkami i wszystkimi potrzebnymi dodatkami.

– Nasza załoga zawsze stara się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów – mówi B. Wierzbicka. – W naszej ofercie znajdują się siatki panelowe w ocynku i kolorze, do tego słupki oraz płyty betonowe. Oferujemy między innymi tanie panele ogrodzeniowe, które mogą być zastosowane praktycznie wszędzie. Każdy panel ogrodzeniowy przez nas sprzedawany został wykonany z taką samą starannością i odpowiednio zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi, aby gotowe ogrodzenie panelowe mogło służyć przez wiele lat – zapewnia właścicielka firmy.

Firma CENTR-METAL oferuje także transport kupionych materiałów.

 Zapraszamy: CENTRO-METAL, ul. Wapienna 3, Żary, teren giełdy.

Napisz komentarz »