absolut

Delta lepsza od Unii

Opublikowano 04 października 2019, autor: hakma

W niedzielę(29.09), wsamo południe na stadionie Unii Kunice, miejscowi podejmowali rywala zza miedzy, czyli drużynę Delty Sieniawa Żarska.

W pierwszej połowie goście mieli ogromną przewagę co przypieczętowali dwoma bramkami, Kornela Szymańskiego i Łukasza Żółtańskiego z karnego.w drugiej części spotkania podopieczni Jarosława Gada chcieli zatrzeć złe wrażenie z pierwszej połowy i wzięli się za odrabianie strat. Strzeli dwie bramki w odstępie 4 minut(Artur Derkach i Mariusz Kościesza) i na tablicy widniał wynik remisowy, 2:2. Po tych trafieniach podopieczni Grzegorza Tychowskiego w końcu otrząsnęli się z marazmu i usiłowali zmienić wynik na korzystny dla nich. Udało im się to dopiero w ostatnich minutach spotkania. W 82 i 88 minucie do bramki trafili ponownie Kornel Szymański i Jacek Michalski, i Delta wygrała w Kunicach 4:2 inkasując 3 punkty.