REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Nie będą palić pyłem, to… Zamkną zakład

Opublikowano 27 września 2019, autor: Norbert Królik

Mimo zarzutów Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, że Swiss Krono, spalając zanieczyszczony pył drzewny, zatruwa powietrze, firma dalej może to robić.

Swiss Krono pali i będzie dalej palił pyły pochodzące ze szlifowania płyt drewnopochodnych w zakładzie w Żarach. Nic nie dało to, że GIOŚ uznał, iż Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska rażąco naruszył ustawę o odpadach wydając postanowienie uznające pył drzewny za produkt uboczny. Decyzja wydana na podstawie tego postanowienia przez Urząd Marszałkowski jest ciągle ważna i taka zostanie.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 631

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »