REKLAMA

Kronika policyjna

Przebili opony, ukradli kasę

Opublikowano 20 września 2019, autor: mk

4 tys. zł ukradli złodzieje Andrzejowi Drzazgowskiemu pod marketem budowlanym w Żarach.- Działali na oponę. Najpierw ją przecięli, a potem czekali na dobry moment, by mnie okraść- opowiada.

Sobotnie (14.09) południe pod marketem budowlanym Bickomarche  w Żarach. Andrzej Drzazgowski przyjechał zrobić zakupy.

– Wyszedłem ze sklepu, moje audi a6 stało dość blisko. Miałem ze sobą przyczepkę. – opowiada Andrzej Drzazgowski. – Zorientowałem się, że mam przebitą oponę. Zabrałam się za jej zmienianie. Drzwi były pootwierane. Ja kręciłem się wokół samochodu, jak to przy wymianie opony. A to lewarek, a to klucz był mi potrzeby. Na parkingu był duży ruch. Co chwila trzaskały drzwi innych samochodów. Nawet nie zauważyłem, kiedy to się stało. Dopiero jak uwinąłem się z oponą i wróciłem do auta to zauważyłem, że zginęła moja saszetka. Pech chciał, że w środku był mój dowód osobisty, portfel.Wezwałem policję. Gdy policjanci przyjechali uznali, że jest już za późno na ściąganie odcisków palców z drzwi. Zbyt wiele osób, mogło dotknąć auta przechodząc. Podejrzewam, że złodzieje działali na oponę. Najpierw ją przecięli, a potem czekali na doby moment, by mnie okraść – opowiada A. Drzazgowski

Stracił 4 tys.zł.

Pan Andrzej pracuje za granicą jako kierowca.

– Zdążyłem wymienić euro na złotówki. W saszetce miałem ponad 4 tys. zł. Jeżeli ktoś coś widział, lub wie na temat kradzieży bardzo proszę, by skontaktował się z policją – apeluje pan Andrzej.

komentarz »
  1. SeaGoat 27 września 2019 15:02 - Odpowiedź

    Za póżno na zdjęcie odciskó palców? Co za nonsens

Napisz komentarz »