REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 20 września 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Osoba do pracy na stanowisku ds. opracowywania decyzji i korespondencji potrzebna jest do oddziału ZUS w Żarach. Pracę dla sekretarza sądowego ma Sąd Rejonowy w Żarach.

Psychologa do prowadzenia rekrutacji do służby poszukuje oddział Żandarmerii Wojskowej w Żaganiu. Kierowca z prawem jazdy kategorii B potrzebny jest do sklepu meblowego „Gawimex” w Żaganiu. Sprzedawca znajdzie pracę w sklepie z telefonami komórkowymi „Remo” w Żaganiu. Nauczyciel przedszkola potrzebny jest do żagańskiego Przedszkola nr 2. Sprzedawcę zatrudni „Meteo System” z Żagania.

Kierowca i nauczyciel

Kierowca z prawem jazdy kategorii C o pracę może pytać w szprotawskiej firmie „Goman”. Pracownik biurowy potrzebny jest do Biura Rachunkowego Anny Lachowicz w Szprotawie.Ofertę dla pracownika socjalnego ma M-GOPS w Jasieniu. Osoba do pakowania mebli znajdzie pracę w firmie „DG Meble” w Jasieniu. Godziny pracy dla nauczycieli języka niemieckiego oraz muzyki ma „Mała Szkoła” w Bukowinie Bobrzańskiej. Nauczyciela – tyflopedagoga poszukuje Zespół Szkół w Łęknicy. Nauczyciel geografii znajdzie pracę w Szkole Podstawowej w Tuplicach. Palacz centralnego ogrzewania potrzebny jest do Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Białek 3 w Łęknicy.

Napisz komentarz »