REKLAMA

Wasze sprawy

Wydrapał 40 tysięcy

Opublikowano 20 września 2019, autor: jb

40 tys. zł wygrał szczęśliwiec, który kupił zdrapkę za 3 zł w Żaganiu.

Szczęśliwa okazała się krzyżówka, w której do odkrycia jest 18 liter. W zależności od tego, jakie znajdziemy litery w zdrapce i ile potem uda się z nich odnaleźć haseł w krzyżówce, tak wysoka jest wygrana. 40 tys. zł to maksymalna nagroda. Otrzymało ją do tej pory 16 osób w całym kraju. Ostatnią wygraną totalizator zanotował w Żaganiu, 11.09.

W Sklepie Wielobranżowym w Rynku 36 dziennikarz „Regionalnej” obserwuje klientów przez godzinę. Co drugi wysyła tu kupony do gry lub kupuje zdrapki. Dwa kupony są wygrane. Jeden za 250 zł, drugi za ponad 600 zł. Dwie osoby wygrywają po kilka złotych za zdrapkę, od razu kupują kolejne.

– Mamy tu klientów w każdym wieku. Zdrapki są dla tych, którzy chcą szybko poznać wynik. Zdarzają się wygrane  po tysiąc, dwa. Jedna osoba jeździła do Zielonej Góry po wypłatę 20 tys. zł. Mieliśmy też takiego klienta, który zdrapał 6 tys. zł, odebrał je gdzie indziej, a nam przyznał się po 2 miesiącach, że u nas kupił – mówi Krzysztof Bogdanowicz ze sklepu. – Zdarzają się tacy, którzy kupują jeden kupon albo zdrapkę za góra 3 zł, inni wysyłają po kilkanaście zakładów na raz. Niektórzy przychodzą codziennie. Są tacy, którzy na żywo w sklepie na telebimie oglądają wyniki gry, w której losowanie jest co 4 minuty. Po tym czasie kupują kolejny kupon – dodaje.

Wygra ten, kto gra

-Ja gram tylko jak jest powyżej 10 milionów. Na mniej nie chce mi się wydawać pieniędzy. Aż ciężko uwierzyć, że ktoś w ogóle tyle wygrał w zdrapce – żartuje pan Adam.

Pan Marek od lat skreśla te same liczby. -Wysyłam kupony w mini lotto. Zazwyczaj na kilka losowań, więc kupuję kolejne mniej więcej co tydzień. Nie udało mi się jeszcze wygrać żadnej dużej sumy, ale wychodzę z założenia, że nie wygra jej na pewno ten, który nie gra, więc próbuję dalej – mówi.

Napisz komentarz »