REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Cztery na cztery w Jasieniu

Opublikowano 20 września 2019, autor: bj

Już po raz siódmy odbył się rajd „Jasienianka 4×4”.

Bazą imprezy był teren firmy „WronCar ? Trans”. O zwycięstwo rywalizowało kilkadziesiąt załóg z województwa lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego. Teren rajdu przebiegał w okolicy glinianek w Jasieniu, Drzeniowie i Górnej Glince i żwirowni w Guzowie.

W kategorii  adventure I miejsce zdobyła załoga:  Mariusz Morman, Krzysztof Woźniak, przed duetami Piotr i Jarosław Gwozdowicz (II lokata) i Mateusz Morman, Piotr Gołębiewski (III).

W klasie „wyczyn” najlepsi okazali się Maciej Wysoczanski i Cezary Pacewicz, przed  Patrykiem Mikołajewskim i Sławomirem Piaskowskim (II miejsce), także Damian Sasagą i Erykim Szenderem (III).

W najtrudniejszej extreme palmę pierwszeństwa wywalczyli  Daniel Burzynski i Alicja Bieńkowska. Tuż za nimi uplasowali się Szczepan Nawrocki i Grzegorz Deka (II miejsce) oraz  Rafał Nycek i Izabela Nycek (III).

W kategorii turystyk bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie Tomasz Rabenda, Klaudia Rabenda i Diana Mattya. Drugą lokatę zajęli Piotr Sypniewski, Marcel Sypniewski, Krystian Humger i Krzysztof Hunger, a podium zamknęli Piotr Morawski, Michał Morawski oraz Michał Paruszkiewicz.

Na quadach odjechali konkurentom Tomasz Patryk Jesień (I miejsce),  Marcin Brzezowski i Aleksandra Brzezowska (II miejsce) oraz Paweł Trukawka (III).

Na bazie rajdu zawodników przygrywał zespół „Cukyer” oraz „Roadhouse”.

Napisz komentarz »