REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Rockman z Żar

Opublikowano 20 września 2019, autor: mk

Szymon Paduszyński (28 l.) z Żar, razem z zespołem „Neony” nagrał płytę.

Szymon Paduszyński (28 l.) urodził się w Żarach. Jest absolwentem Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej im. G. Ph. Telemanna w Żarach.Teraz mieszka we Wrocławiu. Jest gitarzystą w zespole Jamala. Z formacją „Neony” nagrał płytę, która ukaże się już w połowie listopada.

Robię to co kocham

– Śmiało mogę powiedzieć, że żyję z pasji. Nie każdy ma w życiu to szczęście – mówi Szymon Paduszyński, gitarzysta – Teraz z formacją „Neony” nagraliśmy trzecią płytę zespołu, pierwszą po moim dołączeniu do zespołu. – opowiada Szymon

Szymon wystąpił też na festiwalu w Opolu w koncercie debiutów, a z grupą „Hello My Sunshine” w programie „Must Be the Music”.

Alternatywny rock

„Neony” grają alternatywnego rocka, planuje wyruszyć w trasę promującą ich najnowszą płytę formacji „Neony”.

– Wszystko co tworzymy robimy wspólnie. Nie tylko razem pracujemy, jesteśmy też przyjaciółmi. I choć teksty pisze nasz frontman, to wszyscy się pod nimi podpisujemy. Zdecydowaliśmy, że promocja naszego albumu będzie nietypowa. Od 10 września, przez 10 tygodni publikujemy na naszych kanałach społecznościowych 1 z 10 piosenek, z płyty. Akcję nazwaliśmy #10tygodni zespołu „Neony”. Premiera całej płyty 12 listopada.

Chce zagrać w Żarach

– Po nowym roku chcemy ruszyć w trasę koncertową. Moje rodzinne miasto Żary, albo Zielona Góra znajdą na liście miast, w których damy koncert, zdecydują o tym względy techniczne. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym dać tutaj koncert. W końcu tu się wychowałem i tu mieszkają moi bliscy – mówi muzyk

Singiel „Teraz” promujący 3 płytę zespołu „Neony” można znaleźć Youtube i Facebooku zespołu.

Napisz komentarz »