Agrosiaki z medalami

Opublikowano 13 września 2019, autor: hakma

Bardzo dobrze wypadli lekkoatleci żarskiego Agrosu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików we Wrocławiu(8.09), w których zdobyli aż 10 medali.

Złote medale wywalczyli: Marcin Jung w biegu na 110 m.p.pł ? 15,29 s oraz sztafeta 4x100m w składzie Szymon Mac, Paweł Hirsch, Szymon Toporowski i Norbert Płoszajski, na drugich miejscach zawody ukończyli: Lena Falińska w skoku o tyczce ? 2,00, Kinga Pecyna w rzucie dyskiem ? 34,15, Natalia Gielicz 80 m.p.pł i Marcin Jung na 200 m.p.pł.- 26,89.Natomiast brązowe medale zdobyli: Kinga Pecyna w rzucie młotem, Paweł Hirsch na 1000 m, Dawid Rewaj na 600 m i Norbert Płoszajski na 100 m. Jeszcze jeden rekord klubu stał się udziałem Natalii Gielicz, która z wynikiem 31,45 zajęła 4 miejsce.