REKLAMA

Kronika policyjna

Szukają świadków

Opublikowano 13 września 2019, autor: bj

Żarska policja szuka osób, które aby uniknąć zderzenia z kobietą kierującą passatem zmuszone były do zjeżdżania na pobocze w dniu 22.07. r. na trasie Drożków- Lubsko lub w samym Lubsku.

Zdarzenie miało miejsce (22.07) po południu. Mundurowi z żarskiej drogówki wykonywali czynności na miejscu kolizji w okolicach Drożkowa. W pewnej chwili do funkcjonariuszy zbliżyła się kobieta kierująca samochodem osobowym volkswagen passat. Mówiła niewyraźnie  tak, że trudno ją było zrozumieć. Po krótkiej chwili zatrzymał się również inny kierowca, który poinformował policjantów, że jechał za nią i widział jak niebezpiecznie dla innych jechała i trzeba ją jak najszybciej zatrzymać. Ta, gdy tylko usłyszała rozmowę ruszyła z dużą prędkością w kierunku  Lubska. W pościg natychmiast ruszył radiowóz. Ścigana nie reagowała ani na koguty, ani na syreny. Uciekając spychała z drogi inne auta, zajeżdżała drogę. Przy próbie zatrzymania próbowała także zepchnąć radiowóz. Kobieta po pościgu została zatrzymana.

Wszyscy, którzy byli świadkami tego zajścia proszeni są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 68 476 33 49.

Napisz komentarz »