REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 06 września 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Dwie osoby do układania płytek zatrudni firma „Prospekt-Bud” z Żar. Osobę do sprzątania posesji może zatrudnić Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach. Dwóch piekarzy znajdzie pracę w Piekarni Jolanty Kurcewicz w Żarach. Osoba do sprzątania oraz kierowca, zaopatrzeniowiec znajdą pracę w Piekarni Cukierni „Grodzccy” w Żarach. Czterech doradców klienta w Żarach może zatrudnić „Provident”. Przedsiębiorstwo „Ergotech” z Gorzowa Wielopolskiego poszukuje do pracy na terenie powiatu żarskiego monterów telekomunikacyjnych.

Stacja paliw „Dan-Pol” ma ofertę pracy dla sprzedawcy na stacji przy ul. Piłsudskiego w Żaganiu. Spółka „Magna Era” z Gorzowa Wielkopolskiego poszukuje swojego przedstawiciela handlowego do pracy na terenie powiatu żagańskiego.

 

Księgowy i budowlaniec

Opiekuna dzieci w żłobku przy Przedszkolu nr 1 w Szprotawie poszukuje Porozumienie Wzgórz Dalkowskich. Pomocnik blacharza, lakiernika znajdzie pracę w firmie „Auto Maks” w Wiechlicach. Straszy księgowy potrzebny jest do Centrum Usług Wspólnych w Iłowej. Dziesięć szwaczek maszynowych znajdzie pracę w firmie „DG Meble” Ewy Dziurzyńskiej w Jasieniu. Nauczyciel wychowania fizycznego znajdzie pracę w Niepublicznym Zespole Szkół w Wiechlicach. Firma „MS Piko Rusztowania”z Borowiny prowadzi rekrutację na osiem stanowisk, potrzebni do pracy są: specjalista ds. nadzoru budowy, osoba do sprzedaży i wynajmu rusztowań, specjalista ds. zaopatrzenia, spawacz, ślusarz, monter rusztowań, pomocnik kontrolera jakości. Spółka „Clar System” z Poznania prowadzi rekrutację dla pracowników ochrony w Wiechlicach i Małomicach.

Napisz komentarz »