REKLAMA
absolut

Bez kategorii

Piłkarski weekend

Opublikowano 06 września 2019, autor: Piotr Piotrowski

IV liga

6. kolejka, 7-8 września, sobota: Czarni Żagań – Meprozet Stare Kurowo godz. 17:00, Pogoń Skwierzyna – KP Piast Iłowa godz. 12:00,  pozostałe mecze: Polonia Słubice – Dąb Przybyszów, Carina Gubin – Ilanka Rzepin,  Pogoń Świebodzin – KS Stilon Gorzów Wielkopolski,  Korona Kożuchów- Syrena Zbąszynek, Spójnia Ośno Lubuskie – Tęcza Krosno Odrzańskie,  Warta Gorzów Wielkopolski – TS Przylep.

 

Klasa okręgowa

6. kolejka,  7-8 września, sobota: Delta Sieniawa Żarska – Odra Bytom Odrzański godz. 16:00, Sprotavia Szprotawa – Sparta Grabik godz. 16:00, Budowlani Lubsko – LZS Kado Górzyn godz. 16:00, Zorza Ochla – Pogoń Przyborów godz. 16:00, Drzonkowianka Racula – Promień Żary godz. 16:00, Arka Nowa Sól – Piast Czerwieńsk  godz. 16:00, niedziela: Unia Kunice Żary – Mieszko Konotop godz. 16:00, Alfa Jaromirowice – Odra Nietków godz. 16:00.

 

Klasa A, grupa II

4. kolejka, 7-8 września: sobota: Sparta Mierków – Pogoń Wężyska godz. 17:00, Bóbr Bobrowice – Relaks Grabice godz. 17:00, TKKF Chynowianka Zielona Góra – Fadom Nowogród Bobrzański godz. 16:00, Znicz Leśniów Wielki – Budowlani II Lubsko godz. 17:00, niedziela: Błękitni Zabłocie – Czarni Drągowina godz. 14:00, Czarni Czarnowo – Ikar Zawada godz. 17:00,Energetyk Dychów – Start Płoty godz., 17:00.

 

Klasa A, grupa IV

4. kolejka, 7-8 września, sobota: Czarni Jelenin – Moczynianka Moczyń (Żagań) godz. 15:00, Sparta Miodnica – KS Lipna godz. 16:00,  Czarni Przybymierz – Orzeł Konin Żagański godz. 16:00, Płomień Czerna – KP Tomaszowo godz. 16:00, Iskra Małomice – ŁKS Łęknica godz. 16:00, niedziela: Granica Żarki Wielkie – Kwisa Trzebów godz. 16:00, Łużyczanka Lipinki Łużyckie – Mirostowiczanka Mirostowice Dolne godz. 16:00.

 

Klasa B, grupa Żagań

3. kolejka, 7-8 września, sobota: Budowlani Gozdnica – Zorza Brzeźnica godz. 16:00, Garbarnia Leszno Górne – Victoria Siecieborzyce godz.16:00, niedziela: Husaria Niegosławice – Traper Chichy godz. 16:00, UKS Witków  Piast Wichów godz. 13:00, Błękitni Kotowice – Beskid Bożnów godz. 16:00, pauzuje Raptus Dzikowice.

 

Klasa B, grupa Żary

2. kolejka, 8 września, niedziela: Zorza Kadłubia – Piast Lubanice godz.17:00, Nysa Trzebiel – Stal Jasień godz, 17:00,  Zjednoczeni Brody – Tupliczanka Tuplice, godz. 17:00,  Iskra Jabłoniec – WKS Łaz godz. 17:00,  Zieloni Drożków – Fax Bieniów, godz. 14:00, pauzuje Nysa Przewóz.

Napisz komentarz »