Zdrofit najlepszy

Opublikowano 30 sierpnia 2019, autor: hakma

Ekipa Zdrofit Żary w składzie: Jakub Szeliga, Tomasz Drozdowski, Hubert Kondycki, Przemek Stolarski zajęła pierwsze miejsce w turnieju Streetball Męskie Granie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego, który odbył się w Nowej Soli(24.08). Zwycięzcy to drużyna, której zawodnicy twierdzą, że wiek to tylko liczby. -Średnia wieku w tym zespole to 40 lat, a mimo to ciągle się staramy grać na wysokim poziomie. Jest to nasze 4. złoto. Jeżeli zdrowie pozwoli, to w przyszłym roku także wystartujemy-skomentował Jakub Szeliga.

Druga żarska drużyna BC Swiss Krono Żary w składzie: Jakub Koczan, Dawid Kondratowicz, Paweł Pawlikowski i Michał Kępiński zajęła 2 miejsce. W finale zespół BC Swiss Krono Żary przegrał 13:11 ze zwycięzcami turnieju.