REKLAMA

Sport

Wysoka porażka Unii

Opublikowano 30 sierpnia 2019, autor: hakma

W czwartej kolejce rozgrywek klasy okręgowej Unia Kunice podejmowała Odrę Nietków(24.08).

Podopieczni Jarosława Gada punktów potrzebują jak kania dżdżu, ale niestety ich przeciwnik to drużyna solidna i w tym dniu była pod każdym względem lepsza od kuniczan. W pierwszej części miejscowi przeszli dwa razy środkową linię boiska i oddali dwa niezbyt groźne strzały na bramkę Remigiusza Chyły, który praktycznie był bezrobotny przez cały mecz. Po pierwszych 45 minutach goście, bez żadnego problemu, prowadzili 2:0 po bramkach Jarosława Mućka w 16 i Dominika Woźniaka w 46. minucie. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Unia nadal miała ogromne problemy z konstruowaniem ofensywnych akcji, a i w obronie nie mogła sobie poradzić z szybkimi zawodnikami Odry. W 51. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Jarosław Mućka, a w 75. Minucie piłkę do własnej bramki skierował Paweł Karbowski i Odra wygrała po bezbarwnym widowisku 4:0.

-Wiedzieliśmy od samego początku, że będziemy musieli się bronić. Odra Nietków to bardzo dobra drużyna, chociaż była cicha nadzieja, że coś da się ugrać. Początek meczu to dwie nasze sytuację, z których powinny paść bramki. Później to już całkowita dominacja naszego rywala. Popełniliśmy 2 proste błędy i zrobiło się szybko dwa zero i mecz już był ustawiony praktycznie w pierwszej połowie. Powinniśmy także podziękować Rafałowi, który robił wszytko, żeby porażka była jak najmniejsza. Tak samo dobra postawa Przemka i Pawła uchroniła nas od wyższej porażki. Walczymy jednak dalej na pewno się nie poddajemy i zrobimy jeszcze sporą niespodziankę w tej rundzie-podsumował Mariusz Kościesza. pomocnik Unii Kunice.

Skład Unia Kunice

Rafał Ciesielski, Jarosław Włodarczyk (86`), Arkadiusz Gewerth (70` Michał Goldewicz), Sebastian Goc (60` Jacek Rybak), Krystian Goc, Paweł Karbowski, Przemysław Kościesza( 86`Hubert Goldewicz), Mariusz Kościesza, Bartosz Brzezicki, Bogusław Kosiorski (82` Jarosław Olbryś), Paweł Grędziński.

Trener Jarosław Gad

Skład Odra Nietków

Remigiusz Chyła, Dawid Leoszko (80` Robin Kuczak), Dominik Woźniak, Patryk Bartoszewski, Sławomir Danyło, Jan Juszczak, Roman Kopacz, Gracjan Kudła (85` Krzysztof Szeląg), Jarosław Mućka (89` Konrad Stanisławiszyn), Bogdan Rubacha (82` Krzysztof Kandulski), Patryk Trzmiel

Trener Mirosław Nowakowski

Napisz komentarz »