absolut

Kwisa zgasiła Płomień

Opublikowano 30 sierpnia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Piłkarze Płomienia Czerna prowadzili już 2:0, by ostatecznie zremisować 2:2 z Kwisą Trzebów, w 2. kolejce klasy A.

Sobotnie spotkanie (24.08.) było zacięte od pierwszych minut. Obfitowało w sporo sytuacji podbramkowych, z których gospodarze wykorzystali dwie, w pierwszej połowie. Najpierw błąd defensywy rywali wykorzystał w 23. minucie Wojciech Jeżak.  11 minut później na 2:0 podwyższył Marek Skiba. Gdy wydawało się, że piłkarze z Czernej pójdą za ciosem, gola kontaktowego zdobyli goście. W 37. minucie niefrasobliwość gospodarzy wykorzystał Marcin Broniszewski, pokonując ich golkipera. Do remisu doprowadził po przerwie Kacper Nowakowski. Zarówno dla Płomienia jak i Kwisy, to drugi remis w tym sezonie.