REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dni Żar na parkingu

Opublikowano 23 sierpnia 2019, autor: Norbert Królik

Karuzela pod pałacem, zabawa na parkingu, zakupy i gastronomia na ulicy. Trwają ostatnie przygotowania do Dni Żar. Impreza rusza dzisiaj (23.08) o godz. 16.

Od godz. 12 dzisiaj (23.08) będzie zamknięta cała aleja Jana Pawła II. Będzie wyłączona z ruchu aż do poniedziałku (26.08) do godz. 15. Utrudnienia związane są z organizacją Dni Żar. Impreza ma kosztować około 300 tys. zł.

Występy dzisiaj rozpoczną się o godz. 16. Na scenie zobaczymy m.in Mariusza Wawrzyńczyka i zespół Power Play. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, której koncert ma się rozpocząć o godz. 21. Zabawa będzie trwała do północy, a dyskotekę plenerową będzie nakręcał Marek Sierocki.

W sobotę (24.08) mieszkańcom Żar zaprezentują się m.in Crown, Brainstorm, Milena i Paweł oraz Mono Mask. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska z zespołem, która półtoragodzinny koncert rozpocznie o godz. 21. Po koncercie do tańca mieszkańców będą zachęcać DJ Old Spice.

W niedzielę na scenę przed pałacem wyjdą Miejska Orkiestra Dęta, zespoły Charyzma, Żaranie, Wrocławska 7 czy siostry Massier. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Napisz komentarz »