REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 23 sierpnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pięciu operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudni spóła „Kobra” z Żar. Osoby do sprzątania na 5 godzin w tygodniu poszukuje Powiatowy Dom Dziecka w Żarach. W ośrodku jest także etat dla wychowawcy oraz połówki etatów dla psychologa i pedagoga. Pomocnik malarza proszkowego potrzebny jest do malarni „Malar” w Żarach.

Pracę dla nauczyciela języka angielskiego oraz nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa ma Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania. Trzech pracowników budowlano-drogowych zatrudni firma „Tandem” z Żagania. Dwóch galwanizerów i pomocnik magazyniera o pracę mogą pytać w żagańskiej „Galwanizerni”.

Kelner i pomocnik

Pielęgniarka znajdzie pracę na cały etat w Domu Pomocy Społecznej w Lubsku.

Dwóch pracowników do spraw ubezpieczeń może zatrudnić Agencja „Wartur” w Szprotawie.

Kelner, recepcjonista o pracę może pytać w iłowskiej „Rezydencji Janków”. Trzech monterów konstrukcji stalowych i tyle samo operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie poszukuje firma „M.G.A – Stal” z Jasienia.  Pięciu monterów stelaży, pięciu pakowaczy ręcznych i tyle samo kierowców samochodu dostawczego może zatrudnić firma „Stolarstwo i Remonty Budowlane” Grzegorza Dziurzyńskiego z Tucholi Żarskiej. Pomocnik robotniczy o pracę może pytać w „Ogrodnictwie” Józefa Ziółka w Dłużku. Zastępca kierownika potrzebny jest do sklepu „Delikatesy Centrum” w Iłowej.

Napisz komentarz »