Kado nie zwalnia

Opublikowano 23 sierpnia 2019, autor: hakma

W sobotę, 17 sierpnia, beniaminek klasy okręgowej, Kado Górzyn, podejmował na własnym boisku Unię Kunice.

Unia liczyła, że wywiezie z Górzyna punkty, ale gospodarze nie dali się ograć. W 24.minucie gola na 1:0 zdobył Michał Prokopowicz. Obie drużyny walczyły, ale pod bramkami szwankowała skuteczność. Po przerwie, w 60. minucie wynik na 2:0 podwyższył Patryk Poprawski. Od tego momentu miejscowi starali się utrzymać korzystny dla nich wynik. Co prawda w końcówce spotkania, w 85 minucie, gola kontaktowego dla gości zdobył Bogusław Kosiorski, ale to było wszystko na co było stać Unię w tym dniu.

-W sobotę zagraliśmy słaby mecz, a przy odrobinie szczęścia mogliśmy i tak wywieźć punkty z Górzyna. Trochę zabrakło nam konsekwencji i sił bo mieliśmy tylko 1 dzień przerwy-stwierdził Rafał Ciesielski z Unii Kunice.

-Cieszą kolejne trzy punkty i to, że potrafiliśmy stworzyć naprawdę dużo sytuacji pod bramką przeciwnika, szwankowała jedynie skuteczność, stracona bramka w końcówce wprowadziła trochę nerwowości, na szczęście udało się dowieźć prowadzenie do końca-podsumował Karol Widerowski, trener Kado.