REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pani prezes będzie golić brody

Opublikowano 16 sierpnia 2019, autor: kk

Małgorzata Kaczmarczyk, prezes Fundacji Przedsiębiorczość w Żarach, poinformowała na profilu facebookowym fundacji, że założyła działalność gospodarczą i będzie golić brody – wyłącznie panom.

„2020 to będzie mój ROK!!!” – pisze wyraźnie podekscytowana rozpoczęciem działalności gospodarczej pani prezes od przedsiębiorczości.

M. Kaczmarczyk sukces w biznesie wyraźnie łączy z cyferkami, dlatego dzień rozpoczęcia działalności gospodarczej wybrała nieprzypadkowo.

– „Trzynastego, trzynaście lat temu rozpoczęłam pracę w Fundacji Przedsiębiorczość w Żarach. Dzisiaj po 13 latach również trzynastego, otworzyłam własną działalność gospodarczą” – poinformowała entuzjastycznie na profilu fundacji pani prezes.

Pani prezes postanowiła otworzyć Salon Dżentelmena Barber Room „KACZMAR”. I jak przyznaje, zrobiła to za namową męża.

Rada bez brody

Obecnie w radzie Fundacji Przedsiębiorczość zasiada trzech dżentelmenów, Marek Cieślak, radny wojewódzki, Leszek Karaś, dyrektor Złotej Strugi i Piotr Hakman, zarządca nieruchomości. Ale żaden z nich, jak na razie, brody nie nosi. Może to się jednak zmieni, gdy pani prezes chwyci za brzytwę i zacznie w końcu strzyc i golić.

Na razie jednak trzej panowie z rady o planach pani prezes nic nie wiedzą.

– Nic nie wiem o tym, że pani prezes założyła działalność. Nie informowała nas również, czy zamierza pozostać na stanowisku prezesa fundacji – mówi wyraźnie zaskoczony informacją P. Hakman.

Reklama dźwignią sukcesu

Pani prezes swoją prywatną działalność rozreklamowuje na oficjalnym profilu facebookowym Fundacji Przedsiębiorczość, który posiada ponad 1 tys. 300 obserwujących. W takim gronie pewnie niejeden brodacz się znajdzie. Podobne informacje zamieściła również na prywatnym profilu.

W 2018 roku M. Kaczmarczyk jako prezes Fundacji Przedsiębiorczość zarobiła 88 tys. 367 zł.

Fundacja Przedsiębiorczość to organizacja pozarządowa, działa od 1992 roku. Została utworzona przez ówczesny Zarząd Gminy Miejskiej Żary. Jej celem statutowym jest wspieranie i tworzenie małych prywatnych firm. Jak widać, działa skutecznie – po 13 latach pracy pani prezes założyła małą prywatną firmę.

Napisz komentarz »